Naše služby poskytujeme už 19 rokov na celom Slovensku

CENTRÁLA PÔŽIČIEK a HYPOTEKÁRNE CENTRUM

ONLINE alebo 0905 935 646
Napísali nám naši klienti
Dnes sme schválili už 222 pôžičku.
Jednoduché a pohodlné vybavenie pôžičiek online alebo telefonicky | Nemusíte nikde chodiť | Nemusíte nikde čakať | Všetko vybavíte z pohodlia Vášho bydliska | Všetko vybavíme za Vás | Nízke úroky | Všetko pod jednou strechou | Jednoduché a pohodlné vybavenie pôžičiek online alebo telefonicky | Nemusíte nikde chodiť | Nemusíte nikde čakať | Všetko vybavíte z pohodlia Vášho bydliska | Všetko vybavíme za Vás | Nízke úroky | Všetko pod jednou strechou | Jednoduché a pohodlné vybavenie pôžičiek online alebo telefonicky | Nemusíte nikde chodiť | Nemusíte nikde čakať | Všetko vybavíte z pohodlia Vášho bydliska | Všetko vybavíme za Vás | Nízke úroky | Všetko pod jednou strechou | Jednoduché a pohodlné vybavenie pôžičiek online alebo telefonicky | Nemusíte nikde chodiť | Nemusíte nikde čakať | Všetko vybavíte z pohodlia Vášho bydliska | Všetko vybavíme za Vás | Nízke úroky | Všetko pod jednou strechou

Napísali nám naši klienti...

Henrich H. zo Zvolena

Sobota 4. augusta 2018 9:47

Mám dosť nevýhodnú prac.dobu na vybavovanie úradov a úveru v banke. Pracujem do 18 hod. a väčšina bánk už je zavretá a nič nevybavím a aj pošta je už zavretá, ale cez vašu web.stránku to išlo super a dokonca večer doma. Stačilo online si vypísať online formulár na predschválenie pôžičky a všetko som vybavil online cez internet, dokonca ste mi aj zmluvy poslali mailom. A ešte musím pochváliť jednoduchosť vybavenia vašich úverov.

Otakar A. z Hurbanova

Sobota 9. júna 2018 17:21

Pracujem vo firme, ktorá sídli mimo SR a niektoré banky nechcú dávať pôžičky zamestnaným v zahraničí, ale u vás sa to dalo bez problémov. Stačilo, aby som doložil, že mi chodí výplata na účet a pôžičku ste mi poskytli. Veľmi pekne ďakujem. Odporučím vás aj kolegom z roboty.

Milan F. z Handlovej

Piatok 23. marca 2018 15:15

Chcel by som sa poďakovať za poskytnutie pôžičky. Moc som neveril, že mi poskytnete úver, nakoľko nemám príjem poukazovaný na účet. Môj zamestnávateľ nám to vypláca v hotovosti podľa výplatných pások. Vrelá vďaka.

Lucia H. z Martina

Štvrtok 21. decembra 2017 16:12

Ďakujem, že ste mi poskytli najľahšiu pôžičku v sume 8000 €, bolo to fakt s ľahkým vybavením. Už mi prišli na účet peniaze.

Dalibor F. a Marianna F. z Dolného Kubína

Piatok 20. októbra 2017 11:32

Chceli by sme spolu s manželkou poďakovať za vybavenie manželskej pôžičky, ktorú sme potrebovali na kúpu auta a práčky. Budeme vás odporúčať aj naším známym a určite v budúcnosti využijeme vaše služby.

Anton M. zo Štúrova

Pondelok 15. mája 2017 13:46

Veľmi rád som využil opäť vašu ponuku úverov, lebo som potreboval mojej manželke a deťom kúpiť darčeky pod stromček. Aj pred rokom aj dnes ste mi bez problémov poskytli úver a pomohli ste mi potešiť moju rodinu. Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem.

Patrik T. z Rožnavy

Nedeľa, 18. januára 2017 10:40

S manželkou sme riešili už dlhšie bývanie. S našimi 2 malými deťmi sme už boli v druhom podnájme, nakoľko predošlý byt majiteľ potreboval súrne predať a narýchlo sme sa museli sťahovať, tak sme našli v inzeráte v tom zhone a z núdze byt mimo centra a s dosť veľkým nájomným, ale čo nám zostávalo. Svokor nám poradil, že videl reklamu na vašu spoločnosť, kde ste mali výstižný slogan "Prestaňte platiť druhým za nájom a vybavte si našu hypopôžičku". Klikol som si teda na Vašu webovú stránku www.centralapoziciek.sk a zavolal som na vašu infolinku. Tam mi ochotne poradili a poslali môj kontakt na vášho špecialistu na hypotéky z môjho okresu, ktorý mi urobil nezáväznú ponuku, spísali sme žiadosť na pôžičku. Nakoľko sme nemali ešte vyhliadnutý byt a nevedeli sme akú výšku pôžičky vôbec dostaneme, dali sme si spraviť u Vás bezplatne špeciálny Certifikát platný 4 mesiace, predschválili ste nám sumu 32000 eur s našich príjmov, a takto sme mali možnosť s manželkou hľadať počas tých 4 mesiacov platnosti Certifikátu byt v centre mesta, no takúto možnosť v iných spoločnostiach som veru nenašiel. No a podarilo sa nám nájsť byt v celkom dobrej lokalite, prekvapilo nás, že sme nepotrebovali na úver ani znalecký posudok, ani žiadny poplatok za poskytnutie u Vás nebol, fakt výhodnejšie ako v banke, aspoň sme ušetrili a myslím si, že dosť, však tie znalecké posudky sú strašne drahé. Už tam aj bývame. A ešte nám Váš špecialista výborne poradil, za čo mu ďakujeme, využiť aj bonus kombináciu produktu Hypoplus na kúpu nehnuteľnosti s produktom Triangel nákup na splátky. Takto sme mali peniaze aj na kúpu nehnuteľnosti a aj na nábytok a spotrebiče, kde sme navyše dostali aj zľavu. No a dokonca teraz platíme menej ako sme platili za nájom v prenajatom byte. No keby sme toto s manželkou vedeli skorej, koľko sme mohli ušetriť. Vďaka Vám máme teraz svoje bývanie, svoj nábytok, svoje spotrebiče, svoje pohodlie a neriskujem, že nás z prenajatého bytu majiteľ narýchlo vysťahuje ako bol náš prípad. Tento Vás produkt odporúčam veru všetkým ľuďom, ktorí bývajú po podnájmoch a chcú si splniť sen o vlastnom bývaní, oplatí sa.

Paedr. Ján Š. z Trenčína

Utorok, 24. mája 2016 21:11

Po skončení doktorátu som nastúpil ako čerstvý pedagóg na vysokú školu, bohužial ma prijali na dobu určitú od septembra 2015 do 30. júna 2016,takto to teraz v školstve robia, aby nás nemuseli cez prázdniny platiť, takto sme dopadli mi učitelia. Keď som ukázal v hociktorej banke moju pracovnú zmluvu, nikde som nepochodil, keď som potreboval úver. Môj kolega tiež pedagóg, ktorý už využil vaše služby a bol veľmi spokojný, mi poradil Vás, že máte v ponuke aj "Pôžičku pre pedagógov od 600 do 5000 €", kde viete poskytnúť pôžičku učiteľom aj s takouto pracovnou zmluvou. Veľmi pekne ďakujem za pomoc a poskytnutie pôžičky a dokonca pri poctivo splácaní po štvrtej splátke môžem dostať už ďalšiu pôžičku. No, veru pošlem mailom aj a cez facebook kontakt na Vás bývalým kolegom zo školy, ktorí so mnou študovali, že u Vás si môžu vybaviť výhodnú pôžičku.

Tomáš P. z Nitry

Sobota, 16. apríla 2016 17:40

Som zahraničný občan s už trvalým pobytom v SR a mám 21 rokov. Pracujem v jednej medzinárodnej spoločnosti, ktorá má aj novú pobočku na Slovensku. Tak som bol vyslaný našou materskou firmou na stáž na Slovensko, aby som pomohol pri rozbehu tejto novej pobočky. Nakoľko pri mojej práci rokovaniach po celom Slovensku som si potreboval vybaviť na rýchlo auto, tak som som potreboval na to financie, ale bohužiaľ v bankách som nepochodil, všade povedali, že mám nízky vek na pôžičku alebo zahraničným občanom vôbec neposkytujú pôžičku na auto ani leasing. Našiel som náhodou pri surfovaní po internete Vašu Pôžičku na auto, kde som si prečítal v popise produktu, že Vašim kritériám by som vyhovoval. Na moje prekvapenie som pôžičku bez problémov dostal a dosť rýchlo do 24 hodín a dokonca s výbornou splátkou a tak som si mohol zakúpiť vhodné auto na rokovania. Odporúčam aj ostatným klientom.

Mudr. Martin D. z Malaciek

Utorok, 5. januára 2016 14:58

Ten názov pôžičky, ktorý som tu našiel, že "Najľahšia pôžička" je fakt výstižný. Potreboval som narýchlo zohnať 4600 eur, tak som na internete našiel pri inzerciách na pôžičky Váš inzerát. Upútal ma Váš slogan, že je to s rýchlym a pohodlným vybavením, bez poplatkov, s možnosťou predčasného splatenia a všetko vybavím z pohodlia môjho bydliska a nemusím dokonca nikde chodiť a toto mi aj vyhovovalo. Prečítam som si popis pri pôžičke, Vaše podmienky som spĺňal, našiel som si ideálnu splátku z tabuliek a vypísal som za 2 minútky jednoduchý online formulár na predschválenie. Ani som nečakal, že tak rýchlo ma budete kontaktovať, že Najľahšiu pôžičku mám schválenú. Poslali ste mi hneď ešte v ten deň zmluvu, tú som len podpísal a obratom som Vám ju zaslal späť. Priložil som len kópiu občianskeho preukazu a výpis z účtu, kde mi chodí výplata, len toto ste odo mňa žiadali (ani potvrdenia z roboty ste odo mňa nežiadali, keďže som bol už Vaším klientom Quatra, čo väčšinou všade také potvrdenia odo mňa žiadali). No hneď som dostal peniaze na môj účet z tento pôžičky. Fakt to bolo úplne jednoduché, fakt najľahšia pôžička. Využijem aj na budúce. Vďaka.

Lukáš B. z Komárna

Štvrtok, 29. októbra 2015 17:10

Príjemný deň prajem. Som z Komárna a priznám sa, neviem dobre po Slovensky a dosť mi robí problém komunikovať aj telefonicky, keď som potreboval pôžičku 5000 € od slovenských spoločností. U Vás to bolo úplne jednoduché. Vybral som si z Vašej ponuky najľahšiu pôžičku, stačilo mi na vašej webovej stránke vypísať jednoduchý online formulár, pôžičku ste mi schválili za pár minút a nemusel som nikde chodiť, nemusel som dokonca nikde telefonovať. Tak som Vás hneď odporučil aj mojim známym od nás.

Lea S. z Kysuckého Nového Mesta

Nedeľa, 7. júna 2015 17:33

S manželom sme rozmýšľali už dlhšie, že si zoberieme nejakú výhodnú pôžičku v sume 7000 eur, hľadali sme po internete, kde by sme takú pôžičku našli. Vypísali sme pár online formulárov u viacerých spoločností, ale nakoľko som ja na materskej dovolenke a manžel je na dobu určitú zamestnaný nikde nám takú pôžičku neposkytli, ale u Vás to išlo. Vyskúšali sme Vašu manželskú pôžičku, pri ktorej máte celkom výhodné splátky za to, že sme boli aj Vašimi klientmi Triangla a bez problémov ste nám ju schválili. Ďakujeme.

Miroslav Š. z Trnavy

Pondelok 2. marca 2015 16:15

Tak toto vám musím napísať a pochváliť Vám váš výborný produkt, s ktorým ste mi vyriešili dosť zložitú finančnú situáciu. Pred 3 rokmi, keď som si kúpil starší dom som si zobral hypotéku na prerábku nehnuteľnosti v Slovenskej sporiteľni, kde mi dali úrok 5,25 %, nakoľko som sa trošku prerátal a prerábka ma vyšla trošku viac ako som mal poskytnutý úver som bol nútený zobrať ešte 3000 eur z nebankovky z Homecreditu, aby som si mohol dokončiť prerábku nehnuteľnosti. Už mi len zostávalo si zakúpiť si 2 vstavané spotrebiče, ktoré som zobral cez Vašu spoločnosť Quatro na splátky. Lenže stala sa mi taká vec, že v robote mi minulý rok trošku znížili plat a splátky sa mi veru neznížili. Tak som si nechal poradiť od známeho a vyskúšal som váš produkt "Refinancovanie hypoték s peniazmi navyše" kde ste mi všetky moje splátky dali do jednej, všetko ste mi vyplatili a dal so si aj prefinancovať hypotéku v Slovenskej sporiteľni a na moje prekvapenie ste mi ju prefinancovali a dali ste mi tam ešte aj bonus za Vášho klubového klienta Quatra a tak som dostal výborný úrok 2,2% a takto som mal dokonca nižšiu splátku ako som mal, ktorú teraz bez problémov stíham splácať a ešte ste mi ponúkli 2000 €, ktoré som aspoň mohol použiť na úplné dokončenie prerábky nehnuteľnosti. Tak tento perfektný produkt odporúčam všetkým, ktorí majú nevýhodné hypotéky a zbytočné úvery v nebankovkách a chcú si ich pozbavovať.

Ľuboš O. z Prešova

Štvrtok, 20. novembra 2014 19:45

Využijem túto možnosť, chcel by som sa vám poďakovať, že ste mi vyriešili moju už zložitú situáciu. Mal som od vás už najľahšiu pôžičku 2000 € pri splátke 57,43 €, potom tovar na splátky cez Triangel so splátkou 32 €, kreditnú kartu Quatra so splátkou 50 €, Hypotéku od Tatra banky so splátkou 98 € a nakoniec flexi pôžičku od VÚB so splátkou 45 €, mesačne mi z môjho príjmu 448 eur odchádzalo na splácanie už dokopy 287,38 €. Po zaplatení nájomného mi moc už na živobytie neostávalo. Tak som využil od vás veľmi výborný produkt Hypopôžička, zobral som si sumu 28000 € so splátkou 107 €, vyplatili ste mi všetky moje úvery, kred. kartu, tovar na splátky, prefinancovali ste mi hypotéku z Tatra banky a dali ste mi dokonca menší úrok ako som mal u nich, teraz mám len jednu splátku a v pohode z môjho príjmu vyžijem, ešte si aj ušetrím. Nakoľko som mohol použiť tento typ pôžičky na čokoľvek a keďže všetky zostatky vyplatených zmlúv mi robili dokopy 22780 €, ešte mi aj zostalo 5220 € na prerábku kúpeľne. A najviac sa mi páčilo, že som nepotreboval ani znalecký posudok a nemusel som ani nič vybavovať na katastri, všetko vybavil váš špecialista na Hypopôžičky.

Jaroslav K. z Handlovej

Pondelok, 19. mája 2014 11:24

Popri výsluhovom dôchodku z bane pracujem na trvalý pracovný pomer v Xerografickom centre v Handlovej na Nám. Baníkov 13, kde predávame v týchto priestoroch aj bezpečnostné dvere Exkluzív a Securido. Cez internet som si našiel vo vašej ponuke aj Pôžičku na Bývanie s názvom Hypomínus, ktorá slúži na rekonštrukciu nehnuteľnosti. Pri tomto type pôžičky sa mi páčilo, že sa dá požičať od 5000 až do 20000 eur a nemusí sa ručiť nehnuteľnosťou. Hneď som si požičal 15000 eur a zrekonštruoval som si svoj byt. Vďaka vám mám príjemné bývanie.

Elena Ch. z Michaloviec

Štvrtok, 6. februára 2014 9:57

Chcela by som vašej spoločnosti vyjadriť poďakovanie, že ste mi poskytli pôžičku, aj keď som už starobná dôchodkyňa. Prišiel mi nedoplatok na plyne, viete, rada pečiem a potrebovala som ho do konca mesiaca doplatiť, aby mi neposlali upomienku. Prajem vám príjemný deň a ešte raz vám ďakujem za poskytnutie pôžičky.

Mgr. Kamil T. z Hlohovca

Piatok, 13. decembra 2013 12:42

Zobral som si tovar na splátky cez Quatro, poctivo som splácal a rozhodol som sa teda vyskúšať pôžičku cez vašu spoločnosť. Potreboval som doplatiť sumu pri kúpe auta od známeho. Chýbalo mi 1700 eur. Bol som prekvapený, ako jednoducho sa to dalo cez vašu spoločnosť. Stačilo vám zavolať a do 24 hodín som mal sumu na účte. Ešte raz ďakujem.

Michal Š. zo Žiliny

Pondelok, 29. apríla 2013 15:16

Potreboval som pôžičku 2000 eur. Som zamestnaný v spoločnosti, ktorá má sídlo až v Bratislave. Keď som skúšal vybaviť úver v iných inštitúciách, všade žiadali odo mňa potvrdenie z príjmu. A to bol problém, musel by som si vybaviť dovolenku, aby som si preto potvrdenie išiel až do Bratislavy. Počul som od známeho, že vy pri pôžičkách do 3000 eur nevyžadujete žiadne potvrdenia. Povedal mi, že stačí, aby som 6 mesiacov splácal nejaký tovar cez vás buď cez Quatro alebo Triangel. Splácam 9 mesiacov mikrovlnku cez Quatro, tak som skúsil vašu ONLINE Rýchlu pôžičku do 3000 eur. Neveril som tomu, že mi schválite pôžičku úplne bez potvrdení. Aké jednoduché to bolo, stačilo vám len kópia OP a kompletný výpis z účtu, kde ste mi potom zaslali peniaze. Tak toto sa mi veľmi páčilo, určite využijem vaše služby aj neskôr a odporučím vás aj kolegom z práce. Ďakujem, veľmi pekne. Váš spokojný klient.

Ľudmila M. z Bratislavy

Piatok, 25. januára 2013 12:30

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za rýchle vybavenie mojej pôžičky. Stačilo, aby som bola vaším klientom a nepotrebovali ste odo mňa zbytočné papierovačky. Ďakujem, že peniaze ste mi dnes poslali, už mi aj nabehli na účet.

Miroslava F. zo Zvolena

Pondelok, 1. októbra 2012 16:35

Pracujem v zahraničí ako opatrovateľka, príjem mám dobrý, ale cez banku mi úver na kúpu nehnuteľnosti nechceli dať. Tak som skúsila vašu Hypopôžičku na radu známej, ktorá tiež pracuje so mnou v zahraničí a ktorá už využila vaše služby a tak isto ako jej aj mne ste úver schválili a dokonca som nemusela nič vybavovať, ani znalecký posudok, ani nič na katastri, všetko za mňa vybavil váš špecialista a dokonca som to mala bez poplatkov za vybavenie pôžičky. Musím povedať, že máte výborné služby pri týchto Hypopôžičkách.

Ing. Peter D. z Galanty

Utorok, 3. júla 2012 8:29

Som živnostník, mám malú predajňu a potreboval som narýchlo pôžičku, ale pri mojej pracovnej vyťaženosti nemám kedy chodiť po úradoch vybavovať pôžičku. Videl som v TV vašu reklamu na pôžičky od Slovenskej pôžičovne, že sa to dá vybaviť aj cez internet. Tak sme si v kľude doma večer, po práci s manželkou, vybrali na vašej webovej stránke manželskú pôžičku, potrebovali sme sumu 5000 eur na dokúpenie tovaru do našej predajne a vyhovovali nám aj nízke splátky. Ďakujeme za poskytnutie uvedenej pôžičky a prajeme vám veľa spokojných klientov.

Marián F. z Košíc

Streda, 14. marca 2012 9:35

Chcel som urobiť svojej rodinke radosť a kúpiť mojej manželke a mojim deťom pekné darčeky. Som inv. dôchodcom a v iných spoločnostiach som nepochodil. Vyskúšal som si zobrať narýchlo úver teda od vás, nakoľko som si všimol, že poskytujete pôžičky aj pre klientov, ktorí už vlastnia aj kreditné pôžičkové karty T-Mobile a Nay, ktorých som vlastníkom. Bol som milo prekvapený, že ste mi tak rýchlo schválili pôžičku a aj rýchlo poslali peniaze na môj účet a mal som ešte aj čas na výber pekných darčekov. Veru som už nedúfal, že budeme mať pekné Vianoce. Ale mali sme a to vďaka vám.

Vierka E. z Prievidze

Piatok, 9. decembra 2011 13:56

Využila som dávnejšie nákup na splátky cez katalóg Triangel. Potrebovala som ale teraz pôžičku na prerobenie kúpeľne a veľmi sa mi páčila vaša ponuka a jednoduché vybavenie pôžičky. Nemusela som nikde chodiť, stačilo vyplniť jednoduchý online formulár a po odoslaní ste mi obratom schválili pôžičku. Som vám vďačná, veľmi ste mi pomohli.